Про тимчасове призупинення навчання для учнів 1-х класів

Н А К А З

Про тимчасове призупинення навчання для учнів 1-х класів

від 07 лютого 2017 року м.Вишневе №10-аг

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України від 09.06.2016 за №1/9-296 "Про структуру 2016/2017 н.р. та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів, та в зв"язку з великим відсотком захворювання серед учнів 1-х класів (36,5%), з метою недопущення розповсюдження захворюваності серед учасників навчально-виховного процесу

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити навчання у 1-х класах школи з 13 лютого по 19 лютого 2017 року включно.

2. Класним керівникам 1-х класів Твердохліб Г.О., Берчій О.П., Гриценко Т.М., Антонюк О.А., Педько К.Б., Курченко-Савчук О.В.:

2.1. Організувати проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності з учнями, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об’єктах тощо.

2.2. Вжити заходів щодо забезпечення виконання навчальних планів та програм шляхом інтенсифікації навчання та організації навчального процесу за дистанційною формою через мережу Інтернет.

3. Медпрацівнику школи Вейзберг Л.В.:

3.1. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних інфекцій серед учасників навчально-виховного процесу.

3.2. Стежити за дотриманням санітарно-гігієнічних умов (провітрювання, вологе прибирання з використанням спеціальних засобів тощо) у навчальному закладі.

3.3. Організовувати проведення роз’яснювальної роботи серед учнів, працівників навчального закладу, батьків про недопущення розповсюдження захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції та способи запобігання епідемічним ускладненням.

4. Обмежити доступ сторонніх осіб до навчального закладу.

5. Відповідальність за виконання наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Душко Т.О.

В.о. директора школи В. П. Климанська

Кiлькiсть переглядiв: 49