Олімпіади для абітурієнтів - 2017

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ОЛІМПІАДИ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ 2017


/Files/images/novini-2016/Зняток екрану як 2017-02-16 14-20-31.png

Всеукраїнські олімпіади в КНУ ім. Т.Г. Шевченка

Запрошуємо учнів Вашого навчального закладу взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

В олімпіаді можуть брати участь особи, які є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2016-2017 навчальному році і бажають вступити на:

·механіко-математичний факультет (освітні програми «Статистика», «Математика», «Комп’ютерна математика», «Комп’ютерна механіка», «Середня освіта (математика)»);

·факультет комп’ютерних наук і кібернетики (освітня програма «Cистемний аналіз»);

·факультет радіофізики, електроніки і комп’ютерних систем (освітня програма «Інформаційна безпека телекомунікаційних систем і мереж»);

·факультет інформаційних технологій ( освітня програма «Мережеві та Інтернет технології»).

Олімпіада проходитиме в два тури. Перший – заочний, другий – очний.

Для участі в заочному турі необхідно зареєструватись за посиланням https://goo.gl/forms/qNxGI6eQ4VbLyenR2.

До участі в очному турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів на заочному турі.Учасникам очного туру олімпіади нараховуються додаткові бали до предмету «математика» сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при вступі на одну з вказаних вище освітніх програм.Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90 % балів на очному турі.

Усі учасники олімпіади повинні надіслати або передати особисто до деканату механіко-математичного факультету не пізніше 15 березня 2017 року розв'язки задач першого туру у зошиті.Умови задач заочного туру додаємо.


/Files/images/novini-2016/Olimp-KNU.png


Раді повідомити Вам, що на хімічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходитиме Олімпіада з хімії для абітурієнтів 2017 року.

Завдання дистанційного туру та умови участі висвітлені на сайті хімічного факультету – http://www.chem.univ.kiev.ua/ua/for_entrant/pre_exams_contest/

Учасники дистанційного туру Олімпіади до 31 березня 2017 р. включно розв’язки задач оформлені в зошит мають надіслати поштою або на електронну адресу (чи іншим шляхом доставити на хімічний факультет).

Очний тур Олімпіади відбудеться 22 квітня 2017 року о 12:00 у Великій хімічній аудиторії (ВХА) хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Згідно з “Положенням про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти” учасникам очного туру, які наберуть не менше ніж 90% балів,буде нараховано додатково 20 балів з хімії при вступі на хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Кiлькiсть переглядiв: 116