Попередні списки учнів 1-х та 5-х класів на 2017-2018 н.р. (станом на 23.08.2017)

Попередні списки учнів 1-х та 5-х класів на 2017-2018 н/р (станом на 23 серпня 2017 р.)

Попередній список учнів 1-х класів на 2017-2018 н.р. (станом на 23.08.2017)

1-А клас

(класний керівник Барановська Алла Іванівна, каб.№106)

1. Афанасьєв Владислав Станіславович

2. Бурцева Марія Сергіївна

3. Вакулік Марія Юріївна

4. Гнатенко Уляна Сергіївна

5. Гудецький Тимофій Сергійович

6. Давиденко Валерія Олександрівна

7. Дейнека Влада Юріївна

8. Дем"янюк Нікіта Олександрович

9. Дігтяр Артем Олександрович

10. Донцов Назарій Юрійович

11. Злочевська Анна Юріївна

12. Колос Анастасія Андріївна

13. Коршунов Роман Ігорович

14. Литовченко Софія Олегівна

15. Лугова Софія Сергіївна

16. Маринюк Дмитрій Ігорович

17. Мельник Максим Анатолійович

18. Нідзелківська Софія Олегівна

19. Ніколюк Артем Юрійович

20. Писанко Крістіна Ігорівна

21. Сидоренко Тетяна Сергіївна

22. Соловйова Софія Романівна

23. Тарасенко Ілля Олександрович

24. Терещенко Андрій Олександрович

25. Тихонов Нікіта Сергійович

26. Тихоход Максим Володимирович

27. Труба Назар Ігорович

28. Царук Максим Васильович

29. Швороб Тимофій Віталійович

1-Б клас НПП "Росток"

(класний керівник Овчаренко Надія Василівна, каб.№110)

1. Бріцова Євангеліна Юріївна

2. Бузунова Ніна Олександрівна

3. Власенко Ксенія Артемівна

4. Волинець Даніела Дмитрівна

5. Волинець Катерина Павлівна

6. Грищенко Аліса Ігорівна

7. Захарченко Олена Віталіївна

8. Кучіна Анна Дмитрівна

9. Лісовол Марія Анатоліївна

10. Макаренко Марія Олександрівна

11. Малий Євгеній Сергійович

12. Мальцев Максим Віталійович

13. Навіна Меланія Андріївна

14. Олійник Максим Владиславович

15. Орленко Ольга Валеріївна

16. Паливода Єва Ігорівна

17. Паренюк Вікторія Андріївна

18. Перепелиця Павло Сергійович

19. Полченко Діана Олексіївна

20. Пушкарьов Михайло Вікторович

21. Равелюк Андрій Богданович

22. Редько Іван Іванович

23. Сагайдак Анна Олександрівна

24. Свищев Назар Андрійович

25. Сладков Володимир Олександрович

26. Стародуб Вікторія Сергіївна

27. Стасюк Юрій Віталійович

28. Торбанюк Уляна Олександрівна

29. Троян Лука Вячеславович

30. Чайковський Федір Олександрович

31. Шимченко Давид Вікторович

32. Шматкова Дар"я Володимирівна

1-В клас

(класний керівник Коваленко Надія Петрівна, каб.№107)

1. Безпалов Матвій Мар"янович

2. Галевський Артур Едуардович

3. Голомозий Олег Валерійович

4. Дикунець Даниїл Володимирович

5. Євтух Дарія Дмитрівна

6. Журавель Софія Олександрівна

7. Іванова Валерія Олександрівна

8. Коваленко Матвій Євгенович

9. Коваленко Тимофій Ігорович

10. Красюк Даніїл Максимович

11. Куделя Марія Євгеніївна

12. Лещенко Каріна Тарасівна

13. Матвійчук Мар"яна Віталіївна

14. Микитюк Олександр Олександрович

15. Мирошниченко Анастасія Андріївна

16. Морозов-Задорожний Назар Олександрович

17. Надюк Анастасія Сергіївна

18. Орішевська Валерія Артемівна

19. Подоляко Денис Олексійович

20. Рудяков Олексій Миколайович

21. Савченко Ярослав Олександрович

22. Скоковська Софія Богданівна

23. Скоробреха Каріна Валентинівна

24. Соловей Ангеліна Ігорівна

25. Татарчук Ілля Русланович

26. Тесленко Єгор Артемович

27. Чуприніна Варвара Кирилівна

28. Ярова Вероніка Олександрівна

1-Г клас НПП "Росток"

(класний керівник Кудина Алла Володимирівна, каб.№111)

1. Адаменко Артем Віталійович

2. Грибов Максим Володимирович

3. Дзюба Кіра Романівна

4. Долока Єлизавета Сергіївна

5. Жигилій Аріна Миколаївна

6. Житник Мілана Іванівна

7. Захарченко Андрій Ігорович

8. Зливко Мирослав Сергійович

9. Кир"якова Анна Володимирівна

10. Люненко Тимофій Віталійович

11. Макогонюк Поліна Олександрівна

12. Мухін Артем Євгенович

13. Паламарчук Назарій Віталійович

14. Погребняк Олександра Андріївна

15. Пустовіт Віра Павлівна

16. Руденко Назар Михайлович

17. Садовникова Мілена Юріївна

18. Сенчило Денис Олексійович

19. Сластін Максим Сергійович

20. Станко Андрій Олександрович

21. Тищенко Данило Валерійович

22. Усик Нікіта Остапович

23. Фенченко Максим Олександрович

24. Шамшур Роман Олександрович

25. Шупик Ярослав Андрійович

26. Щабельський Богдан Віталійович

27. Яценко Ольга Олександрівна

1-Д клас

(класний керівник Кулик Юлія Валентинівна, каб.№112)

1. Бойко Мирослава Антонівна

2. Болібрух Валерія Ростиславівна

3. Варваринець Єва Іванівна

4. Горбонос Поліна Миколаївна

5. Ільніцька Каріна Едуардівна

6. Керман Максим Сергійович

7. Котов Олександр Сергійович

8. Кравченко Анастасія Іванівна

9. Лажевський Кіріл Олександрович

10. Макарчук Валерія Юріївна

11. Манжура Ульяна Анатоліївна

12. Омельченко Кіра Сергіївна

13. Остапенко Аліна Олегівна

14. Панькова Олександра Сергіївна

15. Петрушко Ілля Рустамович

16. Погребняк Єлизавета Олексіївна

17. Половинник Данііл Дмитрович

18. Полякова Ніка Олексіївна

19. Прохорчук Валерія Сергіївна

20. Русаловська Дар"я Романівна

21. Рябенькова Аріна Сергіївна

22. Сергійчук Гліб Володимирович

23. Сидоренко Кароліна Олександрівна

24. Симон Маргарита Олегівна

25. Сідоченко Микита Романович

26. Слюсаренко Максим Віталійович

27. Талан Злата Олександрівна

28. Татарінов Максим Євгенович

29. Хоменко Назар Олегович

30. Чайковська Анна Максимівна

31. Ярмоченко Андрій Олександрович

1-Є клас

(класний керівник Шимко Наталія Вікторівна, каб.№103)

1. Афанас"єв Михайло Андрійович

2. Грищенюк Анастасія Олегівна

3. Домілевський Роман Сергійович

4. Дячок Дарина Сергіївна

5. Емілі Петрова Йовева

6. Ємельяненко Олексій Сергійович

7. Єрошин Анатолій Миколайович

8. Єрьоменко Іванна Янівна

9. Жакіна Анна Юріївна

10. Зінькова Вероніка Олександрівна

11. Клепка Артем Олегович

12. Криклюк Аліна Олексіївна

13. Левченко Марія Іванівна

14. Манукян Сюзанна Левонівна

15. Недогода Назарій Петрович

16. Огорднік Яна Сергіївна

17. Пироженко Маргарита Андріївна

18. Подік Дарина Василівна

19. Подоляк Валерія Михайлівна

20. Прокоф"єва Оксана Миколаївна

21. Самбурська Маргарита Сергіївна

22. Сидоренко Катерина Сергіївна

23. Соловйова Єлизавета Олександрівна

24. Стоян Анна Сергіївна

25. Стрелок Кирило Олегович

26. Тарасюк Богдан Юрійович

27. Тарасюк Роман Юрійович

28. Черненко Анна Віталіївна

29. Чорна Катерина Василівна

30. Шкандрій Софія Ігорівна

31. Шульженко Анастасія Олексіївна

Список учнів 5-х класів станом на 23.08.2017

5-А клас

Класний керівник Гуменюк Ірина Євгеніївна (каб.№201)

1. Авраменко Анастасія Михайлівна

2. Артюх Святослав Валерійович

3. Бічурін Владислав Максимович

4. Вірц Йосип Ролланович

5. Гандзюк Анна Григорівна

6. Головатий Дмітрій Сергійович

7. Головін Дмитро Олександрович

8. Громницький Андрій Олександрович

9. Давиденко Каріна Олександрівна

10. Діброва Богдан Віталійович

11. Дітковська Софія Віталіївна

12. Задвірна Ольга Вікторівна

13. Зімін Ренат Станіславович

14. Іпатов Віталій Олегович

15. Казінова Наталія Юріївна

16. Крамар Антон Олегович

17. Крамар Артем Олегович

18. Круліковський Вадим Юрійович

19. Лятеровська Віолетта Володимирівна

20. Майка Кирил Євгенович

21. Нечай Денис Вадимович

22. Овчинніков Кіріл Володимирович

23. Ожога Діана Вікторівна

24. Павленко Костянтин Олександрович

25. Пирковський Владислав В'ячеславович

26. Притула Юлія Русланівна

27. Труба Тімур Ігорович

28. Усаров Роман Владиславович

29. Усова Євгенія Дмитрівна

30. Хандусь Павло Сергійович

31. Шкіренкова Олександра Олександрівна

5-Б клас "Росток"

Класний керівник Омельчук Ганна Валеріївна (каб.№206)

1. Алексійчук Сергій Олександрович

2. Білан Софія Олександрівна

3. Білоус Андрій Олегович

4. Божко Сніжана Василівна

5. Гадецька Кіра Євгенівна

6. Гладков Євгеній Андрійович

7. Голубов Данііл Сергійович

8. Гриньова Анна Сергіївна

9. Дарій Яна Мирославівна

10. Доредоренко Владислава Іванівна

11. Закревська Софія Максимівна

12. Зологіна Анна Сергіївна

13. Іванченко Катерина Василівна

14. Корнієнко Михайло Євгенович

15. Кушнірчук Іван Євгенійович

16. Ліщук Микита Олександрович

17. Майборода Ілля Сергійович

18. Маруда Ярослав Андрійович

19. Мельник Єлізавета Анатоліївна

20. Петренко Кіріл Віталійович

21. Полченко В"ячеслав Олексійович

22. Романченко Ярослав Олексійович

23. Ряшко Іван Васильович

24. Самойленко Роман Сергійович

25. Степанчук Вікторія Олександрівна

26. Стороженко Гліб Владиславович

27. Терещук Дмитро Русланович

28. Титов Дмитро Андрійович

29. Хорошков Валерій Сергійович

30. Цехоцька Дар'я Андріївна

31. Яцун Анастасія Анатоліївна

5-В клас

Класний керівник Гаращенко Віта Борисівна (каб.№202)

1. Богданенко Мар'яна Андріївна

2. Валько Юлія Богданівна

3. Василега Софія Володимирівна

4. Водолазська Софія Юріївна

5. Вознюк Лев Андрійович

6. Войтенко Євгеній Олександрович

7. Горянська Валерія Вадимівна

8. Давиденко Валерія Вадимівна

9. Деркач Вероніка Андріївна

10. Кисла Оксана Максимівна

11. Коваль Богдана Андріївна

12. Коляда Олександр Володимирович

13. Кондратовець Юлія Ігорівна

14. Кривокульська Марія Володимирівна

15. Луннік Ростислав Андрійович

16. Ляшенко Жан Миколайович

17. Маслюк Карина Геннадіївна

18. Мякотін Олександр Сергійович

19. Нечипоренко Кирил Андрійович

20. Орел Іван Русланович

21. Паскал Ірина Олексіївна

22. Піголь Євгеній Дмитрович

23. Польова Вероніка Андріївна

24. Рубан Марія Юріївна

25. Рустамова Марія Сергіївна

26. Савченко Назар Олександрович

27. Свистун Дмитро Сергійович

28. Стахів Юлія Олегівна

29. Стужук Вікторія Віталіївна

30. Чіпіга Назар Андрійович

31. Яковчук Олександр Олександрович

5-Г клас

Класний керівник Кішта Наталія Григорівна (каб.№208)

1. Бєла Софія Сергіївна

2. Бринюк Каріна Олександрівна

3. Василенко Вероніка Владиславівна

4. Васянович Варвара Сергіївна

5. Вовк Вікторія Максимівна

6. Войналович Анастасія Максимівна

7. Граб Максим Андрійович

8. Демченко Катерина Олександрівна

9. Доброріз Денис Сергійович

10. Донченко Артем Євгенійович

11. Захарчук Іванна Сергіївна

12. Каліушко Анастасія Олександрівна

13. Ковбасюк Аліна Віталіївна

14. Коробка Вікторія Сергіївна

15. Кутовий Андрій Русланович

16. Лісовий Андрій Миколайович

17. Макарчук Юрій Олегович

18. Мансур Латифу Хусам

19. Могилевська Ангеліна Олексіївна

20. Науменко Михайло Євгенійович

21. Пересипкін Микита Максимович

22. Петриченко Євгеній Вадимович

23. Севост"янова Анжеліка Олександрівна

24. Скочій Артем Валерійович

25. Стрелкова Софія Ігорівна

26. Тихонов Олександр Сергійович

27. Ханходжаєв Давид Шукратович

28. Цимбалюк Євгеній Вадимович

29. Чорнокнижний Олександр Сергійович

30. Шпак Маргарита Андріївна

31. Шевченко Іван Валерійович

32. Ющенко Євгеній Вікторович

Кiлькiсть переглядiв: 168