/Files/images/КОМП.jpgУ школі з 28 вересня по 31 жовтня 2012 року пройшов перший етап IV щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»(далі Конкурс), який проходить за підтримки Міністерства освіти і науки молоді і спорту України та видавництва «Грані-Т».
Метою конкурсу була популяризація вітчизняної книги, формування читацької та естетичної культури особистості.

Для організації та проведення конкурсу у школі була створена комісія. У конкурсі прийняли участь учні 4-х і 5-х класів. Щоб допомогти учасникам у виборі книг, на які пропонувалося написати відгук у шкільній бібліотеці було організовано тематичну книжкову виставку сучасної української літератури де було розміщено твори Н.Сняденко, С.Процюка та інших письменників. 31 жовтня було проведено підсумки конкурсу. Журі визначило та нагородило переможців, які приймуть участь у другому(районному) етапі конкурсу Кохан Аліна 5-Б, Турейська Олександра 4-В та Друзь Ольга 4-В. Дякуємо всім за участь в конкурсі.

Нагородження Турейської Олександри 4-В клас
(ІІ місце)

14 і 19 листопада 2012 року у шкільній бібліотеці пройшов бібліотечний урок для учнів 2-х класів «Як берегти і читати книгу». На якому діти дізналися, який довгий і важкий шлях проходить книга, щоб потрапити до рук читача. Що багато людей різних професій приймають участь у створенні книги. Бібліотекар нагадала дітям правила поведінки з книгою. Вона наголосила,що виконуючи ці правила книги завжди будуть мати охайний і приємний вигляд.

Кiлькiсть переглядiв: 616