НОВИНИ БІБЛІОТЕКИ


/Files/images/bbloteka/image.gif

28 листопада - День вшанування пам’яті жертв голодоморів

Відеофільм про голодомор на Україні 1932-1933 рр.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2016
«Книга і читання – важливий чинник у
вихованні духовних цінностей учнів»

Бібліотека - це скарбниця всіх багатств людського духу.
Г.Лейбніц

Учні 4-6 класів брали участь у конкурсі малюнків на кращу ілюстрацію до/Files/images/bbloteka/IMG_0773.jpg улюблених творів «Ми читаємо і малюємо». Найкращі роботи були розміщені при вході в бібліотеку таким чином у дітей, які приходили до читальні з’являлося бажання прочитати книжки, до яких були намальовані ілюстрації їхніми однолітками.

Цілі, поставлені під час проведення місячника, в цілому досягнуті.

У період проведення заходів спостерігалося зростання читацької активності, збільшилася кількість відвідувачів бібліотеки.

Місячник вже минув, але шкільна бібліотека гостинно чекає на своїх читачів, щоб запропонувати їм нові виставки та цікаві надходження.


Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2015 під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України»

Патріотичне виховання - це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.
В. Сухомлинський

У Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 було проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2015 під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України» з 01 жовтня 2015 року по 31 жовтня 2015 року.

Успішна держава – це успішні громадяни, які сповнені національної свідомості, любові до рідного краю, свого народу, які проживають в Україні.

Під час місячника були проведені заходи, що навчали учнів школи шанобливого ставлення до культури українського народу, традицій та звичаїв, толерантно ставитися до культури всіх народностей.


«Україна – наша Батьківщина» - бібліотечний урок в початковій школі.

/Files/images/bbloteka/Biblioteka_4.jpg /Files/images/bbloteka/Biblioteka_5.jpg


«Рада знайомству, мій юний читачу!»
бібліотечний урок для учнів 2-х класів

/Files/images/bbloteka/Biblioteka_6.jpg /Files/images/bbloteka/Biblioteka_7.jpg

Виставки книжок «Ми – нація єдина!», «Моє місто - моя Україна!»,"Моє місто - моя Україна!"

/Files/images/bbloteka/Biblioteka_8.jpg


13 листопада 2014 року відбулася зустріч учнів школи з поетесою Тетяною Володай

Тетяна Володимирівна член Київської обласної Національної Спілки письменників України, Лауреат боярської міської премії ім. В.Самійленка завітала до школи на свято української писемності і мови. Розповіла учням про велич і красу нашої рідної мови. Вірші почала писати Тетяна Володимрівна з дитинства. Вчителька за фахом і майстриня поетики за покликом душі. Надзвичайно лірична поетеса, талановитий журналіст, самобутній композитор і просто чарівна усміхнена жінка. Учні із задоволенням прослухали її твори, що розкривають природу людських почуттів, красу навколишнього світу і таємниці минулого. Учні після кожного музичного твору виконаного Володай Т.В. піднімалися і аплодували.

/Files/images/bbloteka/SAM_4439.JPG
/Files/images/bbloteka/SAM_4448.JPG

31 жовтня 2014 року завершено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-педагогічною бібліотекою України ім. В.О.Сухомлинського, усвідомлюючи важливість ролі шкільних бібліотек в інноваційному розвитку загальноосвітніх навчальних закладів України, виступили з ініціативою започаткувати у 2014 році щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходитиме в рамках Міжнародного місячника з 01 по 31 жовтня (за пропозицією Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (ІASL).

Наказом управлінням освіти, молоді та спорту Києво-Святошинської районної державної адміністрації від 01.10.2014 № 357 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» започатковано проведення даної ініціативи у загальноосвітніх навчальних закладах району, який у 2014 році проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти».

Дана акція проводиться з метою розкриття потенційних можливостей освітніх бібліотек, підняття їх престижу та популяризації читання в Україні.

У школі було проведено виставку домашньої бібліотеки "Мої улюблені книги", проведено бесіди з учнями початкової школи: "Читай та пізнавай", бібліотечний урок "Книжка - духовна цінність", "Бібліотека - осередок мудрості".

/Files/images/bbloteka/SAM_1213.JPG


17 жовтня 2014 року учні 9-Б класу відвідали центральну районну бібліотеку Києво-Святошинськоно району.
/Files/images/bbloteka/SAM_4412.JPG
/Files/images/bbloteka/SAM_4419.JPG

Працівники читальної зали розповіли учням про історію створення центральної районної бібліотеки для дорослих. Для учнів була проведена екскурсія по бібліотеці, ознайомлено з правилами користування бібліотекою. А працівники відділу обслуговування підготували захід присвячений визначній рукописній пам'ятці староукраїнської літературної мови й мистецтва - Пересопницьке Євангеліє .

Розповіли учням, що Пересопницьке Євангеліє являє собою розкішну книгу вагою 9 кілограмів 300 грамів, писану пізнім уставом на пергаменті форматом 380 х 240 мм.Всі 964 сторінки фоліанта написано на пергаменті - у XVI столітті цей матеріал був набагато міцнішим та дешевшим за папір. У виготовленні цього рукопису переплелися, з одного боку, традиція переписування євангельських текстів, а з іншого - завдання створити шедевр рукопису і мистецтва виготовлення книги.Ця книга є проривом у середньовічній свідомості, і, водночас, адаптацією книжкової церковнослав'янської мови до живої народної мови. Це розуміли її творці і так сподівалися меценати. У цьому її унікальність і наукова цінність.

Бібліотекарі Томко О.М. та Стеблюк А.В.читали прекрасні вірш,і а учасниця літературно-мистецького клубу Мельник Л.М. виконувала пісні на слова місцевих поетів.

А потім учні розійшлися по бібліотеці , в пошуках тієї єдиної книги, яка чекає тільки їх на книжковій полиці. Бажаючі мали можливість записатися до бібліотеки.

/Files/images/bbloteka/SAM_4424.JPG


З 14 по 17 жовтня 2014 року було оголошено про збір макулатури у рамках благодійної акції "Підтримай українську армію".

Гортаючи сторінки історії, ми можемо спостерігати, що наша Україна проходила тернистий шлях до незалежності та суверенності. Ще з часів козаччини весь український люд гуртувався, щоб боронити нашу землю від нападу ворогів та загарбників. І знову настав непростий час, коли кожен може стати захисником Вітчизни. Україна в небезпеці.Учні нашої школи розуміють, що солдатам і офіцерам доводиться переживати нелегкі дні, і прагнуть їх всіляко підтримати.Саме тому учні школи від 1 -х до 11-го класу взяли участьу проведенні благодійної акції «Підтримай Українську армію». Участь взяли навіть небайдужі мешканці мікрорайону, які відгукнулися на заклики допомогти військовослужбовцям . Кошти від проведеної акції у розмірі 600 грн. будуть передані для закупівлі необхідних речей та медпрепаратів для військовослужбовців.

/Files/images/bbloteka/20131001155553_4_http-cs308429.userapi.com-v308429184-4c04-wd8h0kia2sa.jpg

Дякуємо всім небайдужим! Тільки коли ми єдині - ми непереможні!


30 вересня - всеукраїнський день бібліотек

Указом президента України від 14 травня 1998 року був заснований Всеукраїнський день бібліотек. Його святкування проходить щорічно 30 вересня.

До Всеукраїнського дня бібліотек у шашій бібліотеці було проведено День відкритих дверей, бесіди: "Як читати книгу ?", "Як книга прийшла до людей?" та екскурсія учнів 2-х класів до бібліотеки "Подорож книжковим містом" .

/Files/images/bbloteka/DSC_3802.JPG

Відповідно до листа МОН України від 16.06.2014 р. № 1/9-31/Files/images/bbloteka/1403777309_2.png8 "Про тему першого уроку в 2014/2015 навчальному році" новий навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах розпочнеться 01.09.2014 першим уроком на тему"УКРАЇНА - ЄДИНА КРАЇНА"Лист МОН України від 11.06.2014 р. №1/9-303 "Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2014/2015 навчального року"

Перший урок має стати поштовхом до подальшої роботи з об’єднання учнів, педагогів, батьків довкола спільної цінності – територіальної цілісності держави, згуртованості суспільства, розв’язання проблем шляхом діалогу, пошуку загальнонаціонального консенсусу.

Мета Першого уроку– формування у школярів громадянської героїко-патріотичної активної позиції шляхом вивчення історії держави, її національних і культурних традицій, поваги до Законів України, усвідомлення морально-правових норм та загальнолюдських цінностей суспільства.

Кiлькiсть переглядiв: 299