ПРИЗЕРИ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ 2017-2018


Кількість призових місць

ІІ етап ІІІ етап IV етап
І місце 11 2
ІІ місце 7 1 2
ІІІ місце 7 4
Разом2572

Трохимчук Роман (11 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

І місце- Біологія

І місце - Хімія

Обласний рівень (ІІІ етап)

І місце - Біологія

ІІІ місце - Хімія

Всеукраїнський рівень (IV етап)

ІІ місце - Біологія


Кохан Аліна (10 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

І місце- Біологія

Обласний рівень (ІІІ етап)

І місце - Біологія

Всеукраїнський рівень (IV етап)

ІІ місце - Біологія


Дука Олександра (10 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

І місце - Українська мова та література

ІІ місце- Біологія

Обласний рівень (ІІІ етап)

ІІ місце - Біологія


Шевко Ярослава (8 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

І місце - Хімія

ІІ місце - Конкурс з української мови ім. П.Яцика

ІІ місце- Образотворче мистецтво

Обласний рівень (ІІІ етап)

ІІІ місце - Хімія


Хандусь Анастасія (10 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

І місце - Інформаційні технології

Обласний рівень (ІІІ етап)

ІІІ місце - Інформаційні технології


Сідак Богдан (9 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

ІІ місце- Біологія

Обласний рівень (ІІІ етап)

ІІІ місце - Біологія


Чайка Михайло (9 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

І місце- Біологія


Шкроб'як Антоніна (7 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

І місце- Українська мова та література

ІІ місце - Конкурс з української мови ім. П.Яцика


Дровнін Павло (11 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

І місце- Інформатика (програмування)

І місце - Інформаційні технології


Бальцер Марія (8 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

І місце- Образотворче мистецтво


Пасько Анастасія (10 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

ІІ місце- Українська мова та література

ІІІ місце - Історія


Кондратюк Дарія (10 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

ІІІ місце-Англійська мова

ІІІ місце - конкурс з української мови ім. П.Яцика


Клапоушенко Катерина (8 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

ІІ місце - Географія

ІІІ місце- Історія


Кришнівська Дарія (9 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

ІІІ місце- Українська мова та література


Гриньова Олена (10 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

ІІІ місце- Географія


Медведська Марія (11 клас)

Районний рівень (ІІ етап)

ІІІ місце-Англійська мова


ЗВЕДЕНА ТАБЛИЦЯ (IV ЕТАП)

Біологія
Учень Клас Місце Вчитель
Трохимчук Роман 11 ІІ Плахотнюк К.Л.
Кохан Аліна 10 ІІ Плахотнюк К.Л.

ЗВЕДЕНА ТАБЛИЦЯ (ІІІ) ЕТАП

Біологія
Учень Клас Місце Вчитель
Трохимчук Роман 11 І Плахотнюк К.Л.
Кохан Аліна 10 І Плахотнюк К.Л.
Дука Олександра 10 ІІ Плахотнюк К.Л.
Сідак Богдан 9ІІІ Плахотнюк К.Л.
Хімія
Учень Клас Місце Вчитель
Трохимчук Роман 11 ІІІ Стасюк О.Б.
Шевко Ярослава 8 ІІІ Стасюк О.Б.
Інформаційні технології
УченьКлас Місце Вчитель
Хандусь Анастасія 10 ІІІ Ошийко Т.М.

ЗВЕДЕНА ТАБЛИЦЯ (ІІ) ЕТАП

Біологія
Учень Клас Місце Вчитель
Трохимчук Роман 11 І Плахотнюк К.Л.
Кохан Аліна 10 І Плахотнюк К.Л.
Чайка Михайло 9 І Плахотнюк К.Л.
Дука Олександра 10 ІІ Плахотнюк К.Л.
Сідак Богдан 9 ІІ Плахотнюк К.Л.
Українська мова та література
УченьКлас Місце Вчитель
Шкроб'як Антоніна 7 І Столярова З.В
Дука Олександра 10 І Снігир Т.І.
Пасько Анастасія 10 ІІ Снігир Т.І.
Кришнівська Дарія9ІІІГарбуз Я.В.
Англійська мова
Учень Клас Місце Вчитель
Кондратюк Дарія 10 ІІІ Кішта Н.Г.
Медведська Марія11 ІІІ Белінський О.П.
Інформатика (програмування)
Учень Клас Місце Вчитель
Дровнін Павло 11І Ошийко Т.М.
Інформаційні технології
Учень Клас Місце Вчитель
Хандусь Анастасія 10 І Ошийко Т.М.
Дровнін Павло 11 І Ошийко Т.М.
Образотворче мистецтво
Учень Клас Місце Вчитель
Бальцер Марія 8 І Гаращенко В.Б.
Шевко Ярослава 8

ІІ

Гаращенко В.Б.
Хімія
Учень Клас Місце Вчитель
Трохимчук Роман 11І Стасюк О.Б.
Шевко Ярослава 8 І Стасюк О.Б.
Історія
Учень Клас Місце Вчитель
Клапоушенко Катерина 8 ІІІ Будько Н.Т.
Пасько Анастасія 10 ІІІ Нечипоренко Л.В.
Географія
Учень Клас Місце Вчитель
Клапоушенко Катерина 8 ІІ Павленко Н.М.
Гриньова Олена 10 ІІІ Матвієнко Н.М.
Конкурс ім. П.Яцика
Учень Клас Місце Вчитель
Шкроб' як Антоніна 7 ІІ Столярова З.В.
Шевко Ярослава 8 ІІ Снікир Т.І.
Кондратюк Дарія10ІІІСиленко І.В.
Кiлькiсть переглядiв: 130