Спортивні перемоги

Роман Колосовський, учень 1-Г класу – переможець Всеукраїнського турніру з традиційного карате

Усередині грудня відбулася Першість Києва та Київської області з традиційного карате. Змагання проходили у різних вікових категоріях та різноманітних групах. Учень нашої школи з 1-Г класу Роман Колосовський зайняв 1 місце (ката), 2 місце (куміте).

На Всеукраїнському турнірі у Черкасах Роман теж показав вищий клас і виборов 1 місце (синхр. карате).

Вітаємо Романа та бажаємо у новому році ще більше перемог!


Євтушенко Михайло, учня 6-Б класу з переможець обласних змагань із судномодельного спорту 2015 року!

26 листопада 2015року на базі Навчально-виховного комплексу допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Київ відбулися обласні змагання із судномодельного спорту (моделі довжиною до 600 мм) серед учнівської молоді Київщини. Захід проводився з метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку особистості й удосконалення спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва.

У змаганнях взяли участь 10 команд позашкільних навчальних закладів області. Особисто-командна першість проводилась у семи класах моделей у старшій та молодшій вікових категоріях. Розпочався захід зі стендового оцінювання моделей та їх допуску до змагань. Журі звертало особливу увагу на оформлення та зміст паспортів: технічний опис, креслення та фотографію діючої моделі.

Також у приміщенні зі спеціально пристосованим басейном були проведені тренувальні запуски та старти моделей, під час яких учасники змагань змогли продемонструвати свої практичні вміння та навички управління моделями на воді.

Переможці особистого та командного заліків нагороджені медалями, кубками та грамотами Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Учень нашої школиЄвтушенко Михайло (6-Б клас), вихованець Києво-Святошинського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» став переможцем в особистій першості (молодша група):

І місце - Клас контурних моделей, ІІ місце - Клас моделей ЕХ

Вітаємо Михайла та бажаємо йому нових перемог!


ВІКТОРІЯ ГОЛДА - срібна призерка ХІІ Європейського юнацького Олімпійського фестивалю 2013 року в м.Утрехт (Нілерланди) -гордість району

/Files/images/dosyagnennya/Вика.jpg

ГОЛДА ВІКТОРІЯ, учениця 11 класу Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вихованка Києво-Святошинської районної ДЮСШ відділення легкої атлетики за спеціалізацією легкоатлетичні метання молота та диска старшого тренера-викладача першої категорій Кушніра С.С, учениця 11 класу Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, почала тренування у спортивній школі з вересня 2009 року. Тренер помітив неабиякі здібності дівчинки та наполегливе прагнення до перемоги і докладав зусиль на їх розвиток.

Протягом 2010, 2011, 2012, 2013 років Вікторія ставала багаторазовою чемпіонкою та призеркою першостей та чемпіонатів України серед юнаків у містах Конча-Заспа, Біла Церква, Ялта, Донецьк, Харків.

ЇЇ досягнення були відзначені і з 2013 року Віка входить до резервного складу збірної команди України з легкої атлетики.

Влітку 2013 року Голда Вікторія сталасрібною призеркоюХІІ Європейського юнацького Олімпійського фестивалю з метання молоту 3 кг з результатом 62.30 метри.

Ми пишаємося Вікторією, зичимо їй подальших перемог і всіляких гараздів.


Кiлькiсть переглядiв: 420