ТВОРЧІ ТАЛАНТИ

Вокальний ансамбль «Мальви» лауреати ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «БуковельськиїЗіркаФест»-2016

Вокальний ансамбль «Мальви» Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, керівник Матвійчук Світлана Миколаївна, з 29.10.2016. по 02.11.2016 року брали участь у ІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «БуковельськиїЗіркаФест» в рамках телевізійного проекту талант-шоу «Зіркафест», який проходив у місті Яремчі. Організований дитячим закладом оздоровлення та відпочинку ARTEK BUKOVEL

Учасниці ансамблю отримали Диплом лауреата ІІ ступеню, кубки та медалі фестивалю в номінації вокальні колективи.

Вітаємо вокальний ансамбль «Мальви» і бажаємо ще більших творчих успіхів!


Ляльковий театр на фестивалі у польському місті Піонкі-2016

11-12 червня 2016 року у польському місті-побратимі Вишневого – м. Pionki, був проведений фестиваль української культури, який зібрав найкращі колективи нашого міста. До складу почесної делегації був запрошений і Зразковий колектив лялькового театру "Чарівна скринька" під керівництвом Попович Тетяни Василівни та Хребтової Анжели Вікторівни.

Гуртківці виконували три жартівливі номери з ростовими маріонетками

"А ми удвох", "Тещині вечірки" і "Гопак", під час якого грали на шумових музичних інструментах. Бурхливими оплесками польські глядачі зустрічали і проводжали зі сцени колектив, а після виступу із задоволенням фотографувалися з ляльками.

Діти мали змогу на фестивалі познайомитися зі своїми ровесниками, розповісти про своє шкільне життя, розпитати про їхнє навчання, хоббі, розучити і виконати полонез, навчити польських учнів танцювати Гопака і керувати ляльками... Вражень на ціле літо!

Також юні театрали побували і у Варшаві, мали змогу поблукати вузенькими вуличками старого міста, проникнути життям польської столиці.

Сумно було прощатися, але з новими враженнями, емоціями та адресами нових друзів учні попрощалися з м. Pionki.

До нових зустрічей, польські друзі!

Більше про фестиваль можна переглянути за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=sYwrRqhv7Ao

https://www.youtube.com/watch?v=s4gGYofwGfg


Вокальний ансамбль «Мальви» - переможець Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Єдина країна» в рамках телевізійного проекту талант-шоу «Зіркафест» -2016

Вокальний ансамбль«Мальви» Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, керівник Матвійчук Світлана Миколаївна, з 12.01.2016. по 16.01.2016 року брали участь уВсеукраїнському фестивалі мистецтв «Єдина країна»в рамках телевізійного проекту талант-шоу«Зіркафест»,який проходив у місті Трускавець.

Учасниці ансамблю стали переможцями фестивалю в номінації вокальні колективи та отримали Диплом лауреата І ступеню, кубки та медалі.

В рамках фестивалю були організовані різноманітні розваги: оглядова екскурсія містом, екскурсія до м. Львова, майстер-клас з хореографії за участю фіналіста шоу «Танцюють всі» Олега Севастьянова, пінна дискотека в нічному клубі «Казанова».

Вітаємо вокальний ансамбль «Мальви» і бажаємо ще більших творчих успіхів!


Тірон Єгор - переможець у ІІ Міжнародному благодійному дитячому Фестивалі-конкурсі «EURO MUSIC DANCE»-2015

26-27 вересня 2015 рокув місті Києві проходив ІІ Міжнародний благодійний дитячий фестиваль-конкурс«EURO MUSIC DANCE».

Головною метою Фестивалю є популяризація української дитячої творчості на Україні та за її межами, укріплення міжнародних культурних зв’язків шляхом виявлення та підтримки обдарованої молоді, а також залучення юних талантів до активної участі у творчому житті країни, формуванні майбутньої творчої еліти.

У заході взяли участь індивідуальні виконавці та колективи з різних куточків України, Республіки Білорусь та Польщі.

В перший день відбулося урочисте відкриття Фестивалю, після якого розпочалася конкурсна програма за віковими категоріями у номінаціях «Хореографія», «Оригінальний жанр», «Вокал» та «Інструментальний жанр».

За результатами конкурсу всі учасники були нагороджені дипломами відповідно до набраних балів, а саме: «Лауреат І премії», «Лауреат ІІ премії», «Лауреат ІІІ премії», «Дипломант фестивалю».

Учень нашої школи Тірон Єгор (6-В клас)отримав перемогу в номінації«Інструментальний жанр», саксофонта нагороджений дипломом«Лауреат І премії».

Щиро вітаємо Єгора з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів та звершень!


Ковальова Олександра, учениця 8-А класу Вишнівської ЗОШ №1 - I місце в районному конкурсі малюнків "Світ без насильства та війни" - робота «Світ в твоїх долонях»-2015


/Files/images/dosyagnennya/tvorch_talanti/Ковальова.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 510