Аналіз участі учнів
Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
у ІІ (районному) етапі олімпіад
у 2013-2014 н.р.
Призові місця
Предмет Клас Місце
Астрономія 10 кл. І
Астрономія 10 кл. ІІ
Астрономія 11 кл. І
Правознавство 9 кл. І
Правознавство 10 кл. ІІІ
Інформатика 11 кл. І
Фізкультура (дівчата) 11 кл. І
Інформаційні технології 11 кл. І
Англійська мова 9 кл. ІІ
Математика 6 кл. ІІ
Математика 7 кл. І
Математика 9 кл. І
Математика 10 кл. ІІІ
Біологія 9 кл. І
Біологія 9 кл. І
Біологія 9 кл. ІІ
Біологія 10 кл. І
Біологія 10 кл. І
Біологія 10 кл. І
Історія 8 кл. ІІ
Фізика 7 кл. І
Фізика 9 кл. ІІ
Хімія 7 кл. І
Іспанська мова 11 кл. І
Обслуговуюча праця 9 кл. ІІ
Обслуговуюча праця 11 кл. ІІ
Обслуговуюча праця 11 кл. ІІІ
Українська мова 7 кл. І
Українська мова 8 кл. ІІІ
Українська мова 9 кл. ІІІ
Українська мова 10 кл. І
Світова література 7 кл. ІІ
Світова література 7 кл. ІІІ
Образотворче мистецтво 6 кл. ІІ
Образотворче мистецтво 8 кл. ІІІ
ВСЬОГО:І місце - 18
ІІ місце - 10
ІІІ місце - 7

АНГЛІЙСЬКА МОВА

Прізвище та ім'я учня Клас К-ть балів Місце
Самойленко Іван 8 клас 66 балів 15
Гошко Віктор 9 клас 117 балів 2
Томко Анастасія 10 клас 96 балів 6
Піголь Вікторія 11 клас 89 балів 11

МАТЕМАТИКА

Прізвище та ім'я учня Клас К-ть балів Місце
Пасько Анастасія 6 клас 23 бали 2
Кохан Аліна 6 клас 21 бал 5
Шпикуляк Владислав 6 лкас 7 балів 16
Черненко Всеволод 7 клас 22 бали 1
Гошко Віктор 9 клас 10 балів 1
Троц Валентина 10 клас 13 балів 3
Ошийко Ярослав 11 клас 12 бал 6

РОСІЙСЬКА МОВА

-------------------------------------------

БІОЛОГІЯ

Прізвище та ім'я учня Клас К-ть балів Місце
Гошко Віктор 9 клас 60 балів 1
Кобилінська Анастасія 9 клас 59 балів по за конкурсом
Базиленко Ярослава 9 клас 32 бали 2
Москвіна Марина 10 клас 60 балів по за конкурсом
Троц Валентина 10 клас 55 балів 1
Івасишина Марія 10 клас 55 балів 1

ЕКОНОМІКА

-------------------------------------------

АСТРОНОМІЯ

Прізвище та ім'я учня Клас К-ть балів Місце
Томко Анастасія 10 клас 22,5 балів 1
Даньковський Богдан 10 клас 12 балів 2
Якименко Вікторія 10 клас 10,5 балів 4
Веласкес-Карьон Володимир 10 клас 4 бали 6
Крупнова Марія 11 клас 27 балів 1

ІСТОРІЯ

Прізвище та ім'я учня Клас К-ть балів Місце
Дробязко Анна 8 клас 37 балів 2
Курашев Євген 8 клас 30 балів 5
Савчук Катерина 9 клас 15 балів 9
Хижняк Вікторія 9 клас 11,5 балів 12
Коляда Майя 10 клас 18 балів 11
Крупнова Марія 11 клас 30,5 балів 8
Піголь Вікторія 11 клас 23 бали 12

ІНФОРМАТИКА

Прізвище та ім'я дитини Клас К-ть балів Місце
Ошийко Ярослав 11 клас 100 балів 1

ФІЗИКА

Прізвище та ім'я дитини Клас К-ть балів Місце
Трохимчук Роман 7 клас 19,5 балів 1
Черненко Всеволод 7 клас 13 балів 5
Гошко Віктор 9 клас 6 балів 2

ХІМІЯ

Прізвище та ім'я дитини Клас К-ть балів Місце
Трохимчук Роман 7 клас 40 балів 1
Слободян Яна 8 клас 9 балів 7
Ковальова Олександра 8 клас 5 балів 11
Дровнін Петро 9 клас 1 бал 8
Москвіна Марина 10 клас 7 балів 7

ІСПАНСЬКА МОВА

Прізвище та ім'я дитини Клас К-ть балів Місце
Ошийко Ярослав 11 клас 101 бал 1

ФРАНЦУЗЬКА МОВА

-------------------------------------------

НІМЕЦЬКА МОВА

-------------------------------------------

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

ТЕХНІЧНІ ВИДИ:

Прізвище та ім'я дитини Клас К-ть балів Місце
Кострубіцький Денис 9 клас 51 бал 7
Огородовий Максим 9 клас 46 бал 10

ОБСЛУГОВУЮЧІ ВИДИ:

Прізвище та ім'я дитини Клас К-ть балів Місце
Слюсаренко Тетяна 9 клас 60 балів 2
Шаповал Ольга 9 клас 56 балів 4
Крупнова Марія 11 клас 66 балів 2
Піголь Вікторія 11 клас 60 балів 3

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Прізвище та ім'я дитини Клас К-ть балів Місце
Медведська Марія 7 клас 61 балів 1
Дробязко Анна 8 клас 40,5 балів 3
Прусак Артем 9 клас 42,5 балів 3
Івасишина Марія 10 клас 73 бали 1

ЕКОЛОГІЯ

-------------------------------------------

ПРАВОЗНАВСТВО

Прізвище та ім'я дитини Клас К-ть балів Місце
Хижняк Вікторія 9 клас 30 балів 1
Галкіна Аліна 9 клас 23,5 балів 4
Томко Анастасія 10 клас 24 бали 3

ГЕОГРАФІЯ

Прізвище та ім'я дитини Клас К-ть балів Місце
Долгов Давид 8 клас 46 балів 7
Дреля Максим 10 клас 38,5 балів 4
Лахматов Владислав 10 клас 35,5 балів 6

ПЕДАГОГІКА І ПСИХОЛОГІЯ

Прізвище та ім'я дитини Клас К-ть балів Місце
Мерко Анна 11 клас 55 балів 5

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

Прізвище та ім'я дитини Клас К-ть балів Місце
юнаки 11 клас - -
Голда Вікторія 11 клас - 1

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Прізвище та ім'я дитини Клас К-ть балів Місце
Мугир Олександр 9 клас 35 балів 4
Ошийко Ярослав 11 клас 88 балів 1

СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА

Прізвище та ім'я дитини Клас К-ть балів Місце
Турська Юлія 7 клас 27,5 балів 2
Томко Катерина 7 клас 25,75 балів 3
Томко Анастасія 10 клас 16,5 балів 4

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Назва ЗНЗ Клас К-ть балів Місце
Пасько Анастасія 6 клас 45 балів 2
Черненко Всеволод 7 клас 35 балів 4
Ковальова Олександра 8 клас 37 балів 3
Сорожинська Анастасія 9 клас 44 бали 5
Спєвак Ангеліна 9 клас 43 бали 5
Кiлькiсть переглядiв: 302