МЕРЕЖА КЛАСІВ ТА ПЛАН РОЗМІЩЕННЯ КЛАСІВ ПО КАБІНЕТАХ

У І СЕМЕСТРІ 2018-2019 н.р.

(СТАНОМ НА 05.09.2018)


Всього класів: 48

Всього учнів: 1399

З них навчається на І зміні: 741 учень

З них навчається на ІІ зміні: 658 учнів

Клас Кількість учнів у класах Кабінет ПІБ класного керівника Зміна Примітка
1-А 31 №105 Савченко Тетяна Костянтинівна І
1-Б 32 №109 Гусар Ніна Іванівна І
1-В 30 №104 Шмакова Наталія Іванівна І
1-Г 28 №113 Вакулко Мар"яна Сергіївна І
1-Д 31 №102 Козенко Алла Анатоліївна І
1-Є 32 №108 Давидюк Тетяна Валеріївна. І
1-Ж 32 Каб.П.8 Богдан Ірина Миколаївна І
2-А 31 №106 Барановська Алла Іванівна І
2-Б 29 №110 Овчаренко Надія Василівна І НПП "Росток"
2-В 29 №107 Коваленко Надія Петрівна І
2-Г 28 №111 Кудина Алла Володимирівна І НПП "Росток"
2-Д 31 №112 Кулик Юлія Валентинівна І
2-Є 31 №103 Шимко Наталя Вікторівна І
3-А 28 №102 Твердохліб Галина Олексіївна ІІ
3-Б 30 №108 Берчій Олена Петрівна ІІ
3-В 24 №113 Гриценко Тетяна Миколаївна ІІ НПП "Росток"
3-Г 28 №109 Антонюк Оксана Анатоліївна ІІ НПП "Росток"
3-Д 29 №105 Гутнєва Катерина Борисівна ІІ
3-Є 25 №104 Курченко-Савчук Олена Вікторівна ІІ
4-А 33 №106 Якименко Катерина Василівна ІІ НПП "Росток"
4-Б 31 №110 Дядюра Катерина Ярославівна ІІ НПП "Росток"
4-В 31 №112 Сікалюк Оксана Василівна ІІ
4-Г 31 №107 Вакулко Мар"яна Сергіївна ІІ НПП "Росток"
4-Д 34 №103 Гриценко Людмила Леонідівна ІІ
4-Є 28 №111 Жабуровська Ярослава Василівна ІІ
5-А 32 №203 Чаклош Лариса Миколаївна ІІ
5-Б 30 №204 Бойченко Ольга Миколаївна ІІ
5-В 30 №205 Хребтова Анжела Вікторівна ІІ
5-Г 29 №209 Мисько Олександр Миколайович ІІ
5-Д 25 №211 Ферубко Ірина Миколаївна ІІ
5-Є 28 №212 Белінський Олександр Петрович ІІ
6-А 29 №201 Гуменюк Ірина Євгеніївна ІІ
6-Б 33 №206 Присяжнюк Ганна Валеріївна ІІ НПП "Росток"
6-В 36 №202 Гаращенко Віта Борисівна ІІ
6-Г 34 №208 Кішта Наталія Григорівна ІІ НПП "Росток"
7-А 18 №211 Романюк Тетяна Володимирівна І
7-Б 31 №204 Павленко Наталія Миколаївна І
7-В 32 №205 Снігир Тамара Іванівна І
7-Г 31 №209 Бусол Раїса Миколаївна І НПП "Росток"
8-А 15 №101 Музиленко Оксана Володимирівна І
8-Б 30 №203 Столярова Зоя Вікторівна І
8-В 27 №212 Плахотнюк Клавдія Леонідівна І НПП "Росток"
9-А 32 №202 Будько Наталія Тарасівна І
9-Б 24 №201 Чумак Олена Всеволодівна І
9-В 32 №206 Поліковська Оксана Вікторівна І
10 24 - Попович Тетяна Василівна І
11-А 27 №208 Стасюк Ольга Богданівна І
11-Б 23 №207 Цибіна Ганна Василівна І
Кiлькiсть переглядiв: 1227