МЕРЕЖА КЛАСІВ ТА ПЛАН РОЗМІЩЕННЯ КЛАСІВ ПО КАБІНЕТАХ

У ІІ СЕМЕСТРІ 2017-2018 н.р.

РОЗМІЩЕННЯ КЛАСІВ ПО КАБІНЕТАХ У ІІ СЕМЕСТРІ 2017-2018 н.р. (СТАНОМ НА 15.01.2018)

Всього класів: 44

Всього учнів: 1267

З них навчається на І зміні: 675 учнів

З них навчається на ІІ зміні: 522 учні



Клас
Кількість учнів у класах Кабінет ПІБ класного керівника Зміна Примітка
1-А 29 №106 Барановська Алла Іванівна І
1-Б 32 №110 Овчаренко Надія Василівна І НПП "Росток"
1-В 29 №107 Коваленко Надія Петрівна І
1-Г 27 №111 Кудина Алла Володимирівна І НПП "Росток"
1-Д 30 №112 Кулик Юля Валентинівна І
1-Є 31 №103 Шимко Наталя Вікторівна І
2-А 30 №102 Твердохліб Галина Олексіївна І
2-Б 29 №108 Берчій Олена Петрівна І
2-В 23 №113 Гриценко Тетяна Миколаївна І НПП "Росток"
2-Г 29 №109 Антонюк Оксана Анатоліївна І НПП "Росток"
2-Д 26 №105 Гутнєва Катерина Борисівна І
2-Є 24 №104 Курченко-Савчук Олена Вікторівна І
3-А 34 №106 Якименко Катерина Василівна ІІ НПП "Росток"
3-Б 29 №110 Дядюра Катерина Ярославівна ІІ НПП "Росток"
3-В 33 №112 Сікалюк Оксана Василівна ІІ
3-Г 32 №107 Ямщикова Ірина Юріївна ІІ НПП "Росток"
3-Д 34 №103 Гриценко Людмила Леонідівна ІІ
3-Є 28 №111 Жабуровська Ярослава Василівна ІІ
4-А 33 №105 Савченко Тетяна Костянтинівна ІІ НПП "Росток"
4-Б 31 №109 Гусар Ніна Іванівна ІІ
4-В 31 №104 Шмакова Наталія Іванівна ІІ НПП "Росток"
4-Г 25 №113 Гриценко Тетяна Миколаївна ІІ НПП "Росток"
4-Д 25 №102 Головіна Ліна Василівна ІІ
4-Є 30 №108 Давидюк Тетяна Валеріївна. ІІ
5-А 26 №201 Гуменюк Ірина Євгеніївна ІІ
5-Б 33 №206 Присяжнюк Ганна Валеріївна ІІ НПП "Росток"
5-В 36 №202 Гаращенко Віта Борисівна ІІ
5-Г 34 №208 Кішта Наталія Григорівна ІІ
6-А 18 №207 Романюк Тетяна Володимирівна ІІ
6-Б 31 №204 Павленко Наталія Миколаївна ІІ
6-В 31 №205 Снігир Тамара Іванівна ІІ
6-Г 26 №209 Силенко Ірина Василівна ІІ НПП "Росток"
7-А 15 №101 Музиленко Оксана Володимирівна І
7-Б 31 №203 Столярова Зоя Вікторівна І
7-В 25 №212 Плахотнюк Клавдія Леонідівна І НПП "Росток"
8-А 32 №202 Будько Наталія Тарасівна І
8-Б 28 №201 Чумак Олена Всеволодівна І
8-В 31 №209 Поліковська Оксана Вікторівна І
9-А 22 №211 Плахотнюк Володимир Григорович І
9-Б 34 №205 Попович Тетяна Василівна І
9-В 33 №206 Шматкова Алла Олександрівна І
10-А 27 №208 Стасюк Ольга Богданівна І
10-Б 24 №207 Цибіна Ганна Василівна І
11 28 №204 Городня Людмила Володимирівна І

Кiлькiсть переглядiв: 996