МЕРЕЖА КЛАСІВ ТА ПЛАН РОЗМІЩЕННЯ КЛАСІВ ПО КАБІНЕТАХ

У І СЕМЕСТРІ 2017-2018 н.р. (СТАНОМ НА 01.09.2017)

Всього класів: 44

Всього учнів: 1267

З них навчається на І зміні: 675 учнів

З них навчається на ІІ зміні: 522 учні

Клас Кількість учнів у класах Кабінет ПІБ класного керівника Зміна Примітка
1-А 29 №106 Барановська Алла Іванівна І
1-Б 32 №110 Овчаренко Надія Василівна І НПП "Росток"
1-В 28 №107 Коваленко Надія Петрівна І
1-Г 28 №111 Кудина Алла Володимирівна І НПП "Росток"
1-Д 32 №112 Кулик Юлія Валентинівна І
1-Є 31 №103 Шимко Наталя Вікторівна І
2-А 29 №102 Твердохліб Галина Олексіївна І
2-Б 28 №108 Берчій Олена Петрівна І
2-В 25 №113 Гриценко Тетяна Миколаївна І НПП "Росток"
2-Г 28 №109 Антонюк Оксана Анатоліївна І НПП "Росток"
2-Д 26 №105 Гутнєва Катерина Борисівна І
2-Є 28 №104 Курченко-Савчук Олена Вікторівна І
3-А 33 №106 Якименко Катерина Василівна ІІ НПП "Росток"
3-Б 28 №110 Свистун Дар"я Юріївна ІІ НПП "Росток"
3-В 33 №112 Сікалюк Оксана Василівна ІІ
3-Г 31 №107 Ямщикова Ірина Юріївна ІІ НПП "Росток"
3-Д 35 №103 Гриценко Людмила Леонідівна ІІ
3-Є 28 №111 Жабуровська Ярослава Василівна ІІ
4-А 33 №105 Савченко Тетяна Костянтинівна ІІ НПП "Росток"
4-Б 31 №109 Гусар Ніна Іванівна ІІ
4-В 31 №104 Шмакова Наталія Іванівна ІІ НПП "Росток"
4-Г 26 №113 Гриценко Тетяна Миколаївна ІІ НПП "Росток"
4-Д 24 №102 Головіна Ліна Василівна ІІ
4-Є 29 №108 Давидюк Тетяна Валеріївна. ІІ
5-А 30 №201 Гуменюк Ірина Євгеніївна ІІ
5-Б 30 №206 Омельчук Ганна Валеріївна ІІ НПП "Росток"
5-В 34 №202 Гаращенко Віта Борисівна ІІ
5-Г 33 №208 Кішта Наталія Григорівна ІІ
6-А 17 №207 Романюк Тетяна Володимирівна ІІ
6-Б 31 №204 Гадецька Тетяна Павлівна ІІ
6-В 30 №205 Снігир Тамара Іванівна ІІ
6-Г 25 №209 Силенко Ірина Василівна ІІ НПП "Росток"
7-А 14 №101 Музиленко Оксана Володимирівна І
7-Б 30 №203 Столярова Зоя Вікторівна І
7-В 24 №212 Плахотнюк Клавдія Леонідівна І НПП "Росток"
8-А 32 №202 Будько Наталія Тарасівна І
8-Б 28 №201 Чумак Олена Всеволодівна І
8-В 32 №209 Поліковська Оксана Вікторівна І
9-А 22 №211 Плахотнюк Володимир Григорович І
9-Б 34 №205 Попович Тетяна Василівна І
9-В 35 №206 Шматкова Алла Олександрівна І
10-А 26 №208 Стасюк Ольга Богданівна І
10-Б 24 №207 Цибіна Ганна Василівна І
11 30 №204 Городня Людмила Володимирівна І

Кiлькiсть переглядiв: 870