Мова наша калинова

09 листопада 1997 року за ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства Президентом України Л. Кучмою було встановлено святкування Дня української писемності та мови. Це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. З того часу відзначення цього свята стало гарною традицією для українців у всіх куточках нашої держави та за її межами.

Не змогли оминути двадцятилітній ювілей Дня української писемності та мови й учні 3–А класу Вишнівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №1. Завдячуючи класному керівнику К.В. Якименко, вчителю музичного мистецтва А.В. Хребтовій і талановитій малечі, відбулося справжнє свято – свято мови, культури, патріотизму, усвідомлення себе українцями.

Саме про такі духовні орієнтири говорила у вступному слові до учнів та гостей заходу Катерина Василівна. Учитель акцентувала увагу на тому, що мова – це не просто засіб людського спілкування, це духовне надбання, скарб нації. І саме знання рідної мови, історії свого народу, повага до національних традицій роблять людину людиною.

Маленькі артисти, у прикрашеному українською символікою класі, розігрували жартівливі сценки; танцювали українські народні танці; декламували вірші та співали пісні про мову, її красу, важливість, необхідність вивчати й поважати… Це був один із тих моментів, коли кожен з присутніх мав змогу відчути себе частиною свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови, власної історії.

Пригадали діти й страшні сторінки нашого недавнього минулого, події чотирирічної давнини – Революцію Гідності 2013-го року, вшанувавши пам'ять Небесної сотні виступом шкільного ансамблю «Мальва».

Кожне слово, сказане дитячими вустами, було щирим, правдивим, заставляло задуматися… Над тим, хто ми є? Які повинні сповідувати цінності? Що маємо пам’ятати, аби залишатися духовно багатими патріотами й господарями на СВОЇЙ УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ!

/Files/images/2017_2018/DSC01802.JPG

/Files/images/2017_2018/DSC01808.JPG

/Files/images/2017_2018/DSC01822.JPG

/Files/images/2017_2018/DSC01837.JPG

/Files/images/2017_2018/DSC01834.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 31