Районний семінар-практикум учителів хімії у Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Видатний український педагог В.О.Сухомлинський зазначав:”Треба прагнути, щоб кожна дитина пройшла школу критичного мислення”. З цими думками перегукуються і завдання програмних документів нашої держави в галузі освіти. Майже в кожному з них зазначено, що сучасний випускник загальноосвітньої школи — це особистість, яка здатна до саморозвитку, вміє критично мислити, використовувати набуті знання для творчого розв’язання проблем.

Саме тому на черговому семінарі вчителів хімії району, який відбувся23 листопада2017 року у Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, розглядалося питання:”Розвиток критичного мислення як засобу формування життєвих компетентностей учнів на уроках хімії та навколишнього світу”.

Учитель хімії школи Стасюк Ольга Богданівна зупинилася на теоретичних аспектах критичного мислення, познайомила присутніх з формами і методами роботи з технології критичного і творчого мислення. Вчителька підкреслила, що під час використання методик критичного мислення, учні є активними учасниками навчального процесу, в них формується самостійність і творчість, помітно посилюється бажання розширяти та поглиблювати знання.

/Files/images/2017_2018/7eefcc1c.jpg

Матеріали з досвіду роботи, представлені в презентації Ольги Богданівни, свідчать про те, що вчителька значну увагу приділяє креативній освіті, яка на її думку, перетворює засвоєння знань та умінь учнями на захоплюючу мандрівку.

/Files/images/2017_2018/894be2d3.jpg

Практичний блок семінару передбачав проведення тренінгу з елементами коучингу: “Розвиток педагогічної креативності” та презентаційного меседжу: “Уроки хімії з інтерактивною дошкою”.

/Files/images/2017_2018/7d90ee61.jpg /Files/images/2017_2018/ef5564ff.jpg

Особливе захоплення в учасників семінару викликало проведення заняття науково-хімічної вітальні: “Хімічна країна чудес”. Демоструючи незвичайні досліди, учні Ольги Богданівни ще раз підтвердили практичну цінність і значення здобутих у дослідженні знань.

/Files/images/2017_2018/2376abf4.jpg /Files/images/2017_2018/495cdcb6.jpg

По підсумках семінару були прийняті рекомендації.

Інформація, одержана вчителями хімії району під час семінару, буде використана ними на уроках та у позакласній роботі з предмету.

Методист РМЦ Дікова В.Г.

Джерело http://ksvo.gov.ua/news/new/684/

Кiлькiсть переглядiв: 31