Оновлено попередній список учнів 1-х класів на 2018-2019 н.р. (станом на 15 лютого 2017 року)

Список учнів 1-х класів (попередній) на 2018-2019 н.р.

(станом на 15.02.2018)

1-А клас НПП "Росток"

(класний керівник Савченко Тетяна Костянтинівна)

  1. Андреєва Анна Сергіївна
  2. Андросова Аріна Максимівна
  3. Бабій Поліна Петрівна
  4. Батрак Діана Ігорівна
  5. Безугла Єлизавета Сергіївна
  6. Богданова Софія Миколаївна
  7. Бузунова Таїсія Олександрівна
  8. Буша Олександра Дмитрівна
  9. Волощук Дмитро Сергійович
  10. Гадецький Денис Євгенович
  11. Галушко Данило Сергійович
  12. Глазок Дарія Миколаївна
  13. Гошко Антон Олександрович
  14. Гриджук Софія Сергіївна
  15. Дуплін Тимофій Максимович
  16. Кірсанов Даніл Олександрович
  17. Коваленко Олександр Віталійович
  18. Кондратенко Марія Денисівна
  19. Кухта Максим Данилович
  20. Мазурок Кіра Василівна
  21. Овчаренко Михайло Вадимович
  22. Польова Олександра Андріївна
  23. Радіонов Назар Юрійович
  24. Рогожинська Анна Олександрівна
  25. Руда Софія Вадимівна
  26. Савенко Дем"ян Сергійович
  27. Столяров Глєб Дмитрович
  28. Страту Михайло Юрійович
  29. Тиндик В"ячеслав Станіславович
  30. Чайковська Марія Олександрівна
  31. Шарунова Анастасія Сергіївна
  32. Шматков Михайло Володимирович

1-Б клас

(класний керівник Гусар Ніна Іванівна)

  1. Бєлих Єлізавета Олександрівна
  2. Блоха Роман Богданович
  3. Бойчунь Софія Сергіївна
  4. Браткова Марія Романівна
  5. Гордієнко Лідія Володимирівна
  6. Гребещук Юлія Олегівна
  7. Даниленко Кіріл Сергійович
  8. Деревянко Денис Андрійович
  9. Дмитраш Тімур Віталійович
  10. Докухакі Роксана Мортезівна
  11. Загурський Дмитро Йосипович
  12. Іванова Анна Олексіївна
  13. Карпенко Андрій Андрійович
  14. Киричок Поліна Анрдіївна
  15. Климчук Максим Ігорович
  16. Коротинський Олександр Андрійович
  17. Костенко Богдан Іванович
  18. Краєв Артемій Тимурович
  19. Луцик Лілія Володимирівна
  20. Матеєнко Данило Володимирович
  21. Молодченко Олександра Сергіївна
  22. Моренко Вікторія Вадимівна
  23. Музичук Софія Володимирівна
  24. Пірогова Віталіна Віталіївна
  25. Пірогова Дар"я Юріївна
  26. Рябошапка Вікторія Олександрівна
  27. Самойленко Анастасія Сергіївна
  28. Старовіт Дмитрій Віталійович
  29. Стисло Соломія Тарасівна
  30. Стишак Владислава Віталіївна
  31. Ушатюк Ярослав Сергійович
  32. Ходобенко Валентина Олегівна
  33. Ярмолюк Гнат Русланович
  34. Ясінська Анна Русланівна

1-В клас НПП "Росток"

(класний керівник Шмакова Наталія Іванівна)

  1. Абу Усбах Андрій Олексійович
  2. Британчук Дана МиколаїКурсиввна
  3. Вартанян Ліана Левонівна
  4. Власенко Мілана Михайлівна
  5. Галай Іван Іванович
  6. Гусаков Олександр Олександрович
  7. Доброгорський Даниїл Сергійович
  8. Дровніна Марія Андріївна
  9. Загороднюк Владислав Богданович
  10. Кацюба Аліса Ігорівна
  11. Коваленко Марія Вадимівна
  12. Корнієнко Дмитрій Євгенович
  13. Кудлай Олександр Григорович
  14. Медяник Еліза Олексіївна
  15. Мостовенко Назар Олександрович
  16. Новіков Єгор Олександрович
  17. Павлова Вікторія Павлівна
  18. Подолян Андрій Васильович
  19. Подолян Ульяна Василівна
  20. Радок Анна Олександрівна
  21. Райлян Андрій Сергійович
  22. Скачков Ігор Олексійович
  23. Стародубець Крістіна Сергіївна
  24. Сторожук Максим Олександрович
  25. Троян Миколай Вячеславович
  26. Федоров Дмитро Максимович
  27. Федорович Анастасія Олександрівна
  28. Чумак Артем Тарасович
  29. Шестопал Денис Олегович
  30. Шупік Ілона Ігорівна

1-Г клас НПП "Росток"

(класний керівник_____________)

  1. Басистий Олександр Павлович
  2. Варава Єлизавета Сергіївна
  3. Голембйовський Микита Сергійович
  4. Гора Катерина Олександрівна
  5. Горожанкін Тимофій Антонович
  6. Гостар Дар"я Вячеславівна
  7. Єлагін Руслан Артемович
  8. Єрмоленко Святослав Євгенович
  9. Жухевич Дарина Олегівна
  10. Закревський Михайло Максимович
  11. Іващук Олександра Олександрівна
  12. Козіцька Кіра Вадимівна
  13. Кононкова Віталіна Валеріївна
  14. Кучерук Евеліна Русланівна
  15. Лук"яненко Костянтин Андрійович
  16. Миколайчук Мілана Сергіївна
  17. Момотенко Марк Дмитрович
  18. Нагорний Євген
  19. Нікулін Даніїл Вадимович
  20. Новіцька Вікторія Тарасівна
  21. Пономаренко Анастасія Денисівна
  22. Рошка Анна Григорівна
  23. Сліпченко Марія Максимівна
  24. Соловей Захар Володимирович
  25. Тараненко Олександр Олександрович
  26. Ткаченко Вероніка Вадимівна
  27. Черепанова Анастасія Юріївна
  28. Чуйченко Максим Євгенович
  29. Юрківський Дмитрій Віталійович

1-Д клас

(класний керівник Головіна Ліна Василівна)

  1. Басик Артем Дмитрович
  2. Басик Руслан Дмитрович
  3. Буюн Кирило Валентинович
  4. Буюн Микита Валентинович
  5. Войтович Денис Олександрович
  6. Волицька Ангеліна Дмитрівна
  7. Галат Максим Володимирович
  8. Гапонов Захар Максимович
  9. Жадько Данило Євгенійович
  10. Загнітко Анастасія Віталіївна
  11. Закурдаєва Дар"я Русланівна
  12. Заячук Валерія Рафаілівна
  13. Ільніцька Каріна Едуардівна
  14. Каплун Дар"я Олегівна
  15. Колодочка Валерія Валеріївна
  16. Команецький Дмитро Андрійович
  17. Корнійчук Вікторія Олегівна
  18. Куліш Анастасія Миколаївна
  19. Левицька Анастасія В"ячеславівна
  20. Леміч Амалія Романівна
  21. Лисаковський Максим Миколайович
  22. Лисиця Артем Юрійович
  23. Маланіч Артем Васильович
  24. Матвієнко Дарина Сергіївна
  25. Мельник Владислав Русланович
  26. Пивовар Ярослав Андрійович
  27. Пономаренко Єва Сергіївна
  28. Приходько Єва Богданівна
  29. Радкевич Володимир Олександрович
  30. Резніченко Станіслав Олександрович
  31. Ставницький Володимир Борисович
  32. Талалаєв Олексій Артемович
  33. Чабан Марія Олександрівна
  34. Чадюк Вікторія Віталіївна
  35. Шманько Злата Андріївна

1-Є клас

(класний керівник Давидюк Тетяна Валеріївна)

  1. Барановський Артем Сергійович
  2. Гарманчук Артем
  3. Горенко Владислав Віталійович
  4. Гоц Марк Ігорович
  5. Губін Ярослав Олексійович
  6. Гула Валерія Олександрівна
  7. Гуртовенко Денис Володимирович
  8. Думінський Мирослав Антонович
  9. Жукова Аріна Анатоліївна
  10. Кирилюк Моломія Михайліван
  11. Климач Денис Олексійович
  12. Козенко Даніїл Денисович
  13. Козоріз Вікторія Сергіївна
  14. Кривонос Роман Володимирович
  15. Кузнєцова Софія
  16. Кухарчук Павло Дмитрович
  17. Кучеренко Данило В"ячеславович
  18. Марценюк Анна Володимирівна
  19. Мащенко Дар"я Євгеніївна
  20. Олексюк Дар"я Олексіївна
  21. Павленко Тамара Олександрівна
  22. Педенко Роман Вячеславович
  23. Петрик Олексій Андрійович
  24. Рахубляк Валерія Андріївна
  25. Рудницька Владіслава Олегівна
  26. Скрипка Каріна Олександрівна
  27. Смоловщиков Євгеній Володимирович
  28. Тимошенко Матвій Сергійович
  29. Філіпчук Тимофій Мирославович
  30. Чайкіна Софія Андріївна
  31. Ченцова Вероніка Едуардівна
  32. Чернець Крістіна Володимирівна
  33. Шульга Тимофій Сергійович
  34. Шустер Тимофій Максимович
Кiлькiсть переглядiв: 303