Повернутися до звичайного режиму

Державна підсумкова атестація 2017


Увага! Сторінка поповнюється матеріалами поступово. Слідкуйте за змінами!!!

Порядок державної підсумкової атестації у загальних середніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році не зміниться. Державна підсумкова атестація відбудеться відповідно до Положення про ДПА, що затверджено наказом МОН у 2014 році.


НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Наказ МОН № 1547 від 30.12.2014 "Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти"

Наказ МОН України від 20.10.2016 № 1272 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році»

Наказ МОН України від 30.12.2016 № 1696 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 20 жовтня 2016 р. № 1272"

НОВЕ!!! Лист МОН № 1/9-149 від 13.03.17 року Про проведення державної підсумковоїатестації у загальноосвітніх навчальнихзакладах, у 2016/2017 навчальному році


Перелік

навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році

І ступеня (початкова школа)

№ з/пНазва навчального предмету
1.Українська мова
2.Літературне читання
3.Математика

ІІ ступеня (основна школа)

№ з/пНазва навчального предметуПримітка
1.Українська мова
2.Математика
3.Українська літератураВипускники проходять ДПА з одного з зазначених предметів, який обирається педагогічною радою навчального закладу.
Зарубіжна література
Іноземна мова
Історія України
Всесвітня історія
Правознавство. Практичний курс
Географія
Біологія
Хімія
Фізика
Інформатика
Мова національної меншини*
Інтегрований курс «Література»*

*Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням або вивченням мов національних меншин

III ступеня

№ з/п Назва навчального предмета Форма проведення державної підсумкової атестації Примітка
1. Українська мова У формі зовнішнього незалежного оцінювання
2. Математика У формі зовнішнього незалежного оцінювання Випускник має право обрати один з зазначених предметів незалежно від профілю навчального закладу
Історія України
3. Іноземна мова У формі зовнішнього незалежного оцінювання Випускники проходять ДПА з одного з зазначених предметів за власним вибором
Математика
Історія України
Біологія
Географія
Фізика
Хімія


ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ДПА-2017

Державна підсумкова атестація випускників загальних середніх навчальних закладів розпочнеться:

  • школа І ступеня (початкова школа) 15 травня;
  • школа ІІ ступеня (основна школа) – 1 червня;
  • школа ІІІ ступеня – 23 травня.

РОЗКЛАД

проведення державної підсумкової атестації

в 4-х класах у 2016-2017 н.р.

Клас 16.05.2017 р. 18.05.2017 р. 23.05.2017 р.
4-А Літературне читання (письмово) 13.40-14.20 Математика (письмово) 13.40-14.20 Українська мова (письмово) 13.40-14.20
4-Б Літературне читання (письмово) 13.40-14.20 Математика (письмово) 13.40-14.20 Українська мова (письмово) 13.40-14.20
4-В Літературне читання (письмово) 13.40-14.20 Математика (письмово) 13.40-14.20 Українська мова (письмово) 13.40-14.20
4-Г Літературне читання (письмово) 13.40-14.20 Математика (письмово) 13.40-14.20 Українська мова (письмово) 13.40-14.20

Склад комісій для проведення державної підсумкової атестації у Вишнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 в 4-х класах у 2016-2017 н.р.
№ з/п Дата проведення Клас Предмет Голова атестаційної комісії Учитель, що проводить атестацію
1. 16.05 4-А Літературне читання (письмово) Плахотнюк Володимир Григорович, освіта вища, учитель іноземної мови, директор школи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Барановська Алла Іванівна, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
16.05 4-Б Літературне читання (письмово) Климанська Валентина Петрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Овчаренко Надія Василівна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"
16.05 4-В Літературне читання (письмово) Душко Таміла Олександрівна, освіта вища, учитель початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Коваленко Надія Петрівна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"
16.05 4-Г Літературне читання (письмово) Нечипоренко Людмила Вікторівна, освіта вища, учитель історії, заступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Кудина Алла Володимирівна, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст
2. 18.05 4-А Математика (письмово) Душко Таміла Олександрівна, освіта вища, учитель початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Барановська Алла Іванівна, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
18.05 4-Б Математика (письмово) Нечипоренко Людмила Вікторівна, освіта вища, учитель історії, заступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Овчаренко Надія Василівна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"
18.05 4-В Математика (письмово) Климанська Валентина Петрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Коваленко Надія Петрівна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"
18.05 4-Г Математика (письмово) Плахотнюк Володимир Григорович, освіта вища, учитель іноземної мови, директор школи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Кудина Алла Володимирівна, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст
3. 23.05 4-А Українська мова (письмово) Климанська Валентина Петрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Барановська Алла Іванівна, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
23.05 4-Б Українська мова (письмово) Плахотнюк Володимир Григорович, освіта вища, учитель іноземної мови, директор школи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Овчаренко Надія Василівна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"
23.05 4-В Українська мова (письмово) Нечипоренко Людмила Вікторівна, освіта вища, учитель історії, заступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Коваленко Надія Петрівна, освіта вища, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"
23.05 4-Г Українська мова (письмово) Душко Таміла Олександрівна, освіта вища, учитель початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Кудина Алла Володимирівна, освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст

Розклад проведення державної підсумкової атестації

в 9-х класах у 2016-2017 н.р.

Клас 29.05.2017 р. Клас 01.06.2017 р. Клас 07.06.2017 р.
9-А, 9-Б, 9-В Українська мова (диктант) 09.00 76 учнів 9-А, 9-Б, 9-В Математика (письмово) 09.00 76 учнів 9-А, 9-Б, 9-В Англійська мова (письмово) 09.00 76 учнів

Склад комісій для проведення державної підсумкової атестації у Вишнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 в 9-х класах у 2016-2017 н.р.

№ з/п Дата проведення Час Клас Предмет Голова атестаційної комісії Учитель, що проводить атестацію Член атестаційної комісії
1. 29.05 9.00 каб. № 203 9-А Українська мова (диктант) Климанська Валентина Петрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Музиленко Оксана Володимирівна, освіта вища, учитель української мови та літератури,спеціаліст І категорії Столярова Зоя Вікторівна, освіта вища, учитель української мови та літератури,спеціаліст І категорії
29.05 9.00 каб. № 204 9-Б Українська мова (диктант) Нечипоренко Людмила Вікторівна, освіта вища, учитель історії, заступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Силенко Ірина Василівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Корсун Зоя Василівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"
29.05 9.00 каб. № 205 9-В Українська мова (диктант) Плахотнюк Володимир Григорович, освіта вища, учитель іноземної мови, директор школи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель", "Відмінник освіти" Снігир Тамара Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, , спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист" Гарбуз Ярослава Василівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"
2. 01.06 9.00 каб. № 203 9-А Математика (письмово) Климанська Валентина Петрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Городня Людмила Володимирівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист" Шматкова Алла Олександрівна, освіта вища, учитель математики, "спеціаліст І категорії"
01.06 9.00 каб. № 204 9-Б Математика (письмово) Душко Таміла Олександрівна, освіта вища, учитель початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Цибіна Ганна Василівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Гадецька Тетяна Павлівна, освіта вища, учитель фізики та математики, "спеціаліст"
01.06 9.00 каб. № 205 9-В Математика (письмово) Нечипоренко Людмила Вікторівна, освіта вища, учитель історії, заступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Ошийко Тетяна Михайлівна, освіта вища, учитель інформатики та математики, спеціаліст вищої категорії, "учитель-методист" Омельчук Ганна Валеріївна, освіта неповна вища, учитель інформатики та математики, "спеціаліст"
3. 07.06 9.00 каб. № 203 9-А Англійська мова (письмово) Плахотнюк Володимир Григорович, освіта вища, учитель іноземної мови, директор школи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель", "відмінник освіти" Шишко Інна Вікторівна, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст І категорії Антонюк Оксана Анатоліївна, освіта вища, учитель англійської мови, "спеціаліст І категорії"
07.06 9.00 каб. № 204 9-Б Англійська мова (письмово) Климанська Валентина Петрівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Кішта Наталія Григорівна, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Ткаченко Віталій Олексійович, освіта вища, учитель англійської мови, "спеціаліст"
07.06 9.00 каб. № 205 9-В Англійська мова (письмово) Нечипоренко Людмила Вікторівна, освіта вища, учитель історії, заступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Белінський Олександр Петрович, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель" Поліковська Оксана Вікторівна, освіта вища, учитель англійської мови, "спеціаліст"

Розклад проведення державної підсумкової атестації

в 11-х класах у 2016-2017 н.р.

з 6 лютого до 17 березняРеєстрація для участі в ЗНО
ОСНОВНА СЕСІЯ
23 травняукраїнська мова і література
25 травняіспанська мова
25 травнянімецька мова
25 травняфранцузька мова
29 травняанглійська мова
31 травняматематика
2 червняісторія України
6 червняросійська мова
8 червнябіологія
12 червнягеографія
14 червняфізика
16 червняхімія
ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО
до 14 червняз української мови і літератури, іноземних мов, математики
до 16 червняз російської мови, історії України, біології
до 22 червняз фізики, географії, хімїї

Проведення додаткової сесії заплановано у період з 3 по 12 липня(за окремим графіком).

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ ЗНО-2017


ПІДГОТОВКА ДО ДПА

Сайт для підготовки учнів до ДПА з англійської мови у 2016 році

На сайті «ДПА 2016 з англійської мови» розміщено зразки завдань державної підсумкової атестації (далі — ДПА) з англійської мови в 11-му класі, а також методичні рекомендації, що містять детальний опис завдань та критеріїв оцінювання робіт.

Завдання для державної підсумкової атестації з іноземних мов на 2015/2016 н. р. підготовлені експертною групою та міжнародними організаціями з урахуванням особливостей національного навчально-методичного забезпечення та зорієнтовані на рівні Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти та Державного стандарту базової та повної загальної освіти. Матеріали підготовлені у співпраці з видавництвом MM Publications.


АРХІВ ДПА - 2016

Оформлення роботи з Державної Підсумкової Атестації
Вимоги проведення ДПА учнів 9-х класі
Вимоги проведення ДПА учнів 11-х класів

Кiлькiсть переглядiв: 6246