Зовнішнє незалежне оцінювання - 2019


Увага! Сторінка поповнюється матеріалами поступово. Слідкуйте за змінами!!!

ІНФОРМАЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА

КРЦОЯО: kievtest.org.ua

УЦОЯО: testportal.gov.ua

МОНУ: mon.gov.ua


Телефон ″гарячої″ лінії УЦОЯО: 8-800-502-43-30

Телефони "гарячої" лінії: 8 (044) 360-70-04, 8 (044) 361-42-17Контакти Київського РЦОЯО

Електронна пошта: krczno@ukr.net;

Тел./факс: 8 (044) 5 43 89 80 (обідня перерва з 13-00 до 14-00)

Адреса:02192, Київ, вул. Міста Шалетт, 1А.РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО -2019

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 05 лютого і триватиме до 25 березня 2019 року.

Відповідні дати визначені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2019 році, що затверджений Міністерством освіти і науки.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗНО-2019
Математика21 травня
Українська мова та література23 травня
Іспанська мова27 травня
Німецька мова27 травня
Французька мова27 травня
Англійська мова28 травня
Фізика30 травня
Історія України4 червня
Біологія6 червня
Географія11 червня
Хімія13 червня

/Files/images/2018-2019/інформаційний-лист-1-а5.jpg

/Files/images/2018-2019/інформаційний-лист-2-1.jpg

/Files/images/2018-2019/інформаційний-лист-№3.jpg


ПІДГОТОВКА ЗО ЗНО-2018

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2019 роціПідготовка до ЗНО-2019 на УЦОЯО

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі "Підготовка до ЗНО - 2019" розміщені методичні матеріали на допомогу випускникам:

  • програми,
  • характеристики сертифікаційних робіт,
  • критерії оцінювання завдань відкритої формиз розгорнутою відповіддю з української мови, математики, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов

/Files/images/uchnyam__batkam/zno/logo.png


Підготовка до ЗНО-2019 на сайті Prometheus

/Files/images/uchnyam__batkam/zno/future-730x330.png На сайті Prometheus безкоштовні курси підготовки до ЗНО з української мови і літератури, математики та історії України

Курс Українська мова та література. Підготовка до ЗНО

Курс Математика. Підготовка до ЗНО

Курс Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО


ЗНО онлайн

/Files/images/uchnyam__batkam/zno/zno_online.jpg Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.

На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2018 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2018 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.


Електронний тренажер testzno від видавничої групи "Основа"

/Files/images/uchnyam__batkam/zno/zno-osnova.png

http://testzno.osnova.com.ua/

Пройдіть онлайн-тестування з ЗНО-2016 абсолютно БЕЗКОШТОВНО! Ви можете пройти онлайн-тестування з таких навчальних предметів:українська мова, історія України, математика, біологія, хімія, англійська мова.

Розподіл завдань у тестах за змістом і за формою є максимально наближений до тестів ЗНО з урахуванням специфіки комп'ютерного тестування.


НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА ЗНО-2019

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ від 22.08.2018 № 931 Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ від 26.06.2018 №696 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ №1096 від 11.10.2018 Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2019 році».


НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА НАУКИ І ОСВІТИ УКРАЇНИ від 11.12.2015 № 1278 «Про затвердження Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».


ПОСТАНОВА КМУ від 31.12.2005 р. «Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти»


ПОСТАНОВА КМУ від 25.08.2004 р. «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу освіти»


Нормативні документи з організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти -переглянути


ПРОБНЕ ЗНО-2019
Нормативні документи, що регулюють проведення пробного ЗНО у 2019 році:

8 січня розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року. Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 132 до 139 грн в залежності від регіону проживання учасника.

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм,характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
  • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом - результати тестування.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня.

Пробні тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов відбудуться 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Детальніша інформація –«Пробне ЗНО».


Порядок подання та розгляду апеляцій учасників ЗНО

Положення про організацію роботи пункту тестування учасників ЗНО

Порядок визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання

Перелік захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання"

Кiлькiсть переглядiв: 1407