Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/metodichna_robota/Ogoloshennya.jpg

Перелік нормативних документів для організації освітнього процесу в 2018-2019 навчальному році перейти на сторінку


Шкільна документація
перейти на сторінку

Відділ освіти: Накази перейти на сторінку

КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти »Нормативно-правове і навчально-методичне забезпечення освітнього процесу перейти на сторінку

Заголовок
СЕМІНАРИ, НАРАДИ, ВЕБІНАРИ, КОНФЕРЕНЦІЇ

«Учені НАПН України – українським учителям» Серпневі веб-конференції 27-30 червня 2018 року перейти


12 інтернет-марафон від видавничої групи "Основа" (21-22 серпня) перейти


Графік проведення засідань районних методичних об'єднань, нарад педагогічних працівників закладів освіти Києво-Святошинського району

№ з/п Методичне об’єднання, нарада Місце проведення Час проведе-ння Відповідальний
29.08.2018
1 Засідання колегії відділу освіти за участю керівників закладів загальної середньої освіти Боярський НВК “Гімназія — ЗОШ І ступеня” 10.00 — 12.00 Начальник відділу освіти Івашко М.М.
2 Учителів початкових класів Боярський НВК “Колегіум — ЗОШ І-ІІІ ступенів №3” 10.00 – 12.00 Методист РМЦ Ванькевич Н.А.
3 Учителів біології, екології та основ здоров'я Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Кабінет біології 10.00 – 12.00 Методист РМЦ Джижуленко Л.Г.
4 Учителів трудового навчання Боярський НВК “Гімназія — ЗОШ І ступеня” Кабінет трудового навчання 10.00 – 12.00 Методист РМЦ Джижуленко Л.Г. учитель трудового навчання Боярського НВК “Гімназія — ЗОШ І ступеня”, керівник РМО вчителів трудового навчання Городецька В.С.
5 Учителів української мови та літератури Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Актова зала 10.00 – 12.00 Методист РМЦ Прокуда В.О.
6 Учителів інформатики Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Кабінет інформатики 12.30 – 14.30 Методист РМЦ Петровська Н.Г.
7 Учителів історії, правознавства та інших суспільствознавчих предметів Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Кабінет історії 10.00 – 12.00 Методист РМЦ Дікова В.Г. учитель історії Хотівського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія”
8 Учителів географії Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Кабінет географії 10.00 – 12.00 Методист РМЦ Дікова В.Г. учитель Боярського НВК “Колегіум — ЗОШ І-ІІІ ступенів” Полевик Галина Олексіївна
9 Учителів хімії Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Кабінет хімії 10.00 – 12.00 Методист РМЦ Дікова В.Г. учитель хімії Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
10 Учителів фізики і астрономії Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Кабінет фізики 10.00 – 12.00 Методист РМЦ Незабитовський І.М.
11 Учителів математики Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Актова зала 10.00 – 12.00 Методист РМЦ Незабитовський І.М.
12 Шкільних бібліотекарів Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Шкільна бібліотека 10.00 – 12.00 Методист РМЦ Пучкова Н.В.
13 Керівників та методистів закладів позашкільної освіти Центр творчості молоді “Оберіг” 14.00 – 15.00 Завідувач РМЦ Лахтадир Л.І. Методист РМЦ Лисенко О.О.
14 Керівників гуртків Центр творчості молоді “Оберіг” 10.00 – 12.00 Методист РМЦ Лисенко О.О.
15 Учителів зарубіжної літератури Боярський НВК “Гімназія — ЗОШ І ступеня” 10.00 – 12.00 Методист РМЦ Байрамова Г.О., учитель зарубіжної літератури Боярського НВК “Гімназія — ЗОШ І ступеня”, керівник РМО учителів зарубіжної літератури Шпак О.М.
16 Учителів мистецьких дисциплін Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 10.00 – 12.00 Методист РМЦ Байрамова Г.О., учитель музики Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, керівник РМО учителів музики Горбенко Н.Л., учитель образотворчого мистецтва Боярської ЗО І-ІІІ ступенів №4, керівник РМО учителів мистецьких дисциплін Гудзь Т.С.
30.08.2018
17 Учителів іноземних мов Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Актова зала 10.00 – 12.00 Методист РМЦ Байрамова Г.О. Вчитель англійської мови Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, керівник РМО вчителів іноземних мов Микиштина Т.В.
18 Нарада керівників закладів дошкільної освіти ДНЗ “Росинка” (м. Вишневе) 10.00 — 12.00 Методист РМЦ Калабуліна Г.Д.

АТЕСТАЦІЯ ТА КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

перейти на сторінку


РЕФОРМА ОСВІТИ

Портал "НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА"

Навчально-методичний посібник «Нова українська школа: порадник для вчителя»(оновлений)


КОНКУРСИ

Наказ МОН № 603 від 07.06.2018 року Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019»


Лінгвістичні конкурси «Гринвіч», «Орлятко», «Галлус» та «Патріот»_18-19

Запрошуємо учнів навчальних закладів до участі в захоплюючих конкурсах з іноземних мов«Гринвіч»(англійська мова),«Орлятко»(німецька мова),«Галлус»(французька мова) та в конкурсі з українознавства«Патріот». Уся актуальна інформація щодо конкурсів знаходиться на сайті uclever.com Запрошуємо вас долучитися до наших сторінок у Facebook:

facebook.com/greenwich.konkurs

facebook.com/orlyatko.konkurs

facebook.com/gallus.konkurs

facebook.com/patriot.konkurs

З повагою Оргкомітет.


ПІДВИЩУЄМО ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ

Працюємо з інтерактивною дошкою

ІНСТРУКЦІЯ КОРИСТУВАЧА переглянути


ВИХОВНА РОБОТА

переглянути

РОБОТА З ОБДАРОВАНИМИ УЧНЯМИ
ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА


На сайті http://pidruchnyk.com.ua/ зібрані шкільні підручники для учнів молодших класів, а також для старшокласників.


ГРАФІК ЧЕРГУВАННЯ ВЧИТЕЛІВ

І поверх

Адміністрація І зміна ІІ зміна

ПОНЕДІЛОК

І зміна Климанська В.П. Савченко Т.К. Овчаренко Н.В. Ткаченко В.О. Антонюк О.А. Берчій О.П. Гриценко Л.Л.
ІІ зміна Плахотнюк В.Г.
ВІВТОРОК І зміна Нечипоренко Л.В. Барановська А.І. Гусар Н.І. Кулик Ю.В. Жабуровська Я.В. Вакулко М.С. Твердохліб Г.О.
ІІ зміна Душко Т.О.
СЕРЕДА І зміна Душко Т.О. Ферубко І.М. Кудина А.В. Козенко А.А. Гриценко Т.М. Якименко К.В. Курченко-Савчук О.В.
ІІ зміна Душко Т.О.
ЧЕТВЕР І зміна Климанська В.П. Давидюк Т.В. Майстренко В.В. Шимко Н.В. Сікалюк О.В. Педько К.Б. Дядюра К.Я.
ІІ зміна Климанська В.П.
П”ЯТНИЦЯ І зміна Нечипоренко Л.В. Шмакова Н.І. Коваленко Н.П. Вакулко М.С. Берчій В.В. Хребтова А.В. Гуменюк І.Є.
ІІ зміна Нечипоренко Л.В.
І З М І Н А
Адміністрація ІІ поверх Територія біля тиру та спортивний майданчик

ПОНЕДІЛОК

Климанська В.П. Кулик В.В. Романюк Т.В. Силенко І.В. Юстименко Н.О. Берчій В.В.
ВІВТОРОК Нечипоренко Л.В. Бойченко О.М. Поліковська О.В. Снігир Т.І. Шматкова А.О. Гуменюк І.Є.
СЕРЕДА Душко Т.О. Городня Л.В. Колєснік О.А. Майстренко В.В. Ошийко Т.М. Попович Т.В. Шматкова А.О. Ферубко О.О.
ЧЕТВЕР Климанська В.П. Бусол Р.М. Колєснік О.А. Ошийко Т.М. Силенко І.В. Цибіна Г.В. Берчій В.В.
П”ЯТНИЦЯ Нечипоренко Л.В. Павленко Н.М. Стасюк О.Б. Цибіна Г.В. Юстименко Н.О. Михащук М.В.
ІІ З М І Н А
Адміністрація ІІ поверх Територія біля тиру та спортивний майданчик

ПОНЕДІЛОК

Плахотнюк В.Г. Белінський О.П. Корсун З.В. Присяжнюк Г.В. Чаклош Л.М. Шишко І.В. Мисько О.М.
ВІВТОРОК Душко Т.О. Кішта Н.Г. Колєснік О.А. Михащук М.В. Шнуренко Д.О. Майстренко В.В. Салій В.П.
СЕРЕДА Душко Т.О. Корсун З.В. Музиленко О.В. Ткачук А.Ю. Хребтова А.В. Шнуренко Д.О. Чумак О.В.
ЧЕТВЕР Климанська В.П. Городня Л.В. Межакова Л.В. Плахотнюк К.Л. Столярова З.В. Салій В.П.

П"ЯТНИЦЯ

Нечипоренко Л.В. Будько Н.Т. Гаращенко В.Б. Ульяненко В.В. Ткачук А.Ю. Ферубко І.М.
Кiлькiсть переглядiв: 963